X 75 cm


Nástěnný obraz na plátně zobrazující reprodukci HVĚZDNÁ NOC od V. V. GOGHA

HVĚZDNÁ NOC od Vincenta van Gogha patří mezi nejznámější obrazy v historii umění a v současnosti se nachází v newyorském muzeu Museum of Modern Art. Tento obraz dokáže svou barevnou a světelnou kompozicí okouzlit koho jen pohlédne na jeho povrch. Teď si ale můžete doma vychutnat jeho krásu v podobě plátěné reprodukce, kterou nabízí BREGA.

Rozměr: 70 x 100 cm Rám: dřevěný (tloušťka: 3 cm)

Tato plátěná reprodukce HVĚZNÉ NOCI má rozměr 70 x 100 cm a je opatřena dřevěným rámem tloušťky 3 cm. Díky tomu bude působit mohutně a zároveň bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Obraz je vytištěn na kvalitním plátně, které dodává celé reprodukci na atraktivnosti a autenticitě.

Obraz HVĚZDNÁ NOC od Vincenta van Gogha

Je jisté, že tento nástěnný obraz HVĚZDNÁ NOC se bude vyjímat v každé místnosti, kde bude vystaven. Jeho výrazné barvy a jednoznačný motiv jej činí ideálním pro místnosti, jako jsou obývací pokoje, ložnice a dokonce i kancelářské prostory. Pokud tedy chcete vnést do svého domova něco z uměleckého dědictví Vincenta van Gogha, tato reprodukce bude jednoznačně skvělou volbou.

BREGA nabízí tuto reproduction na své společné stránce kde si navíc můžete prohlédnout i další podobné produkt.

Plátno reprodukce HVĚZDNÁ NOC od Vincenta van Gogha

Zkrátka, nástěnný obraz HVĚZDNÁ NOC od Vincenta van Gogha je něco, co by mělo být ve sbírce každého, kdo miluje umění a má rád osvědčený design. Je vyobrazen na kvalitním plátně, opatřen dřevěným rámem, a díky vysoké úrovni tisku bude působit jako autentický obraz z muzea. Pokud si ho tedy objednáte, můžete očekávat jedinečnou dekoraci, která vaše prostory ozvláštní a dodá jim nádech umělecké atmosféry.

Odkaz na produkt: https://www.brega.cz/produkt/asir-obraz-na-platne-reprodukce-hvezdna-noc-v-v-gogh-100-cm