WMF Lis na česnek: Jak jednoduše a rychle nakrájet česnek bez námahy

Česnek je jednou z těch kořenových zelenin, které můžeme najít v prakticky každé kuchyni na světě. Jeho silná chuť a vůně je ideální pro dochucení mnoha jídel, ale nakrájet ho může být samotným procesem. A právě proto je tu WMF Lis na česnek, který Vám umožní snadno a rychle nakrájet česnek do malých kousků bez námahy.

Proč používat WMF Lis na česnek?

WMF Lis na česnek je ideální pro rychlou přípravu česneku na vaření. Není třeba trávit nekonečné minuty krájením česneku na proužky, které nikdy nevypadají stejně. Díky lisu na česnek můžete snadno a rychle mít nakrájený česnek na malé kousky a to zcela bez námahy.

Navíc, lis na česnek je vyroben z odolného materiálu Cromargan, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Jeho čistění je rovněž velmi snadné a rychlé, takže ušetříte i na času potřebném k jeho údržbě.

WMF Lis na česnek je navíc mimořádně kompaktní, takže se snadno vejde do každé kuchyňské šuplíku.

Jak používat WMF Lis na česnek?

Použití lisu na česnek je velmi jednoduché. Stačí odloučit jednotlivé stroužky česneku od hlavice a následně vložit do lisu na česnek. Poté stačí jen pevně stisknout lis na česnek a ten docílí toho, že česnek bude nakrájený na malé kousky. Lis je tak efektivní, že dokáže rozdrtit česnek do nejmenších kousků.

Je to opravdu tak jednoduché a výsledky jsou téměř profesionální.

Kde koupit WMF Lis na česnek?

WMF Lis na česnek je k dispozici v našem eshopu na adrese https://www.sidonia.cz/produkt/wmf-lis-na-cesnek. Neztrácejte čas s krájením česneku a ušetřete si námahu použitím tohoto praktického kuchyňského nástroje.

WMF lis na česnek

WMF Lis na česnek – Profi Plus – 17,5cm Cromargan – Ideální nástroj pro každou kuchyni.