Vzhůru do HAVANA s houpací sítí Tempo Kondela v pruzích

Houpací síť HAVANA je perfektním doplňkem k relaxu na venkovní terase nebo v zahradě. Síť se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a moderním designem v pruzích, který bude vaši zahradu nebo terasu rozzářit. Naše nabídka je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít pohodové chvilky ve svém domácím prostředí.

Popis výrobku

Houpací síť HAVANA jest vyrobena z textilního materiálu o složení 65% bavlna a 35% polyester, což zaručuje maximální komfort během vašeho odpočinku. Může být upevněna o dvojici stromů nebo na speciální konstrukci, což umožňuje použít síť i v interiéru.

Pokud nemáte stromy, na které byste houpací síť mohli pověsit, můžete si dokoupit stojan Otan typ 1 z naší nabídky.

Návod na použití

Houpací síť HAVANA je velmi lehká a snadno ovladatelná. Je vhodné ji upevnit v odpovídající výšce mezi dvěma pevnými body, kde můžete houpání bezpečně využívat. V závislosti na vašich potřebách můžete houpací síť používat k odpočinku, čtení nebo prostě k relaxaci.

Využijte příležitost a odpočiňte si v houpací síti HAVANA, která vám poskytne komfort a relaxaci, jakou si zasloužíte. Navštivte naši stránku a nakupte s dopravou zdarma přímo k vám domů.

Vzhůru do HAVANA s houpací sítí Tempo Kondela v pruzích