Vanová baterie RAV SLEZÁK Victoria s sprchovým setem 100 mm chrom VI251.0/1 – dokonalé propojení stylového designu a kvalitního provedení

Od výrobce RAV SLEZÁK přichází nová vanová baterie s názvem Victoria, která se pyšní nejen dokonalým designem, ale také vysokou kvalitou provedení. Tento produkt spojuje tradiční prvky s moderním vzhledem, což je ideální volba pro každou koupelnu.

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Tato vanová baterie je vybavena klasickou otočnou pákou, která umožní snadné nastavení teploty vody. Dále je součástí sprchový set, který umožňuje pohodlné sprchování i při koupání. Baterie je konstruována tak, aby poskytovala vysokou úroveň funkcionality a usnadňovala koupání.

V chromovém provedení

Baterie RAV SLEZÁK Victoria je vyrobena v chromovém provedení, které vyniká svým jednoduchým, ale elegantním vzhledem. Chromová úprava zajišťuje snadné čištění a udržování vysokého lesku. Produkt je navíc odolný vůči korozivním vlivům a dlouho si zachovává svůj původní vzhled.

Rozteč baterie 100 mm

Baterie RAV SLEZÁK Victoria se vyznačuje roztečí 100 mm, což ji činí ideální volbou pro větší vany. Díky optimální velikosti bude tato baterie dokonale padnout do vaší koupelny.

Sprchový set – skvělá alternativa koupání

Sprchování je skvělou alternativou koupání, zejména pokud se těšíte zrychlenému a snadnému opláchnutí. Sprchový set dodávaný s baterií RAV SLEZÁK Victoria vám umožní užít si sprchování kdykoliv chcete.

Závěr

Výrobce RAV SLEZÁK Vám zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost baterie RAV SLEZÁK Victoria. Díky špičkovému designu a prvotřídnímu provedení je to ideální volba pro každou koupelnu. Pokud chcete získat více informací o této vanové baterii, navštivte website https://www.brega.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-victoria-se-sprchovym-setem-100-mm-chrom-vi251-0-1 a máte možnost si ji zakoupit za výhodnou cenu.

Toto je placený inzerát. Spolupracujeme s BREGA s.r.o.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Victoria s sprchovým setem 100 mm chrom VI251.0/1