TV stolek PIMBOW z medové borovice – kousek přírody do vašeho interiéru

Televizní stolek je jedním z nejdůležitějších prvků v každé obývací místnosti. Když si po dlouhém dni sednete na gauč, zapnete oblíbený seriál a dáte si k tomu sklenku vína, chcete být obklopeni krásnými a kvalitními věcmi. TV stolek PIMBOW z medové borovice vám přináší kousek přírody do vašeho interiéru.

Televizní stolek z masivní borovice

TV stolek PIMBOW je vyroben z masivní borovice. Díky tomu je velmi pevný a odolný. Kromě toho se jedná o příjemně vypadající dřevo, které se hodí do každého interiéru. Díky voskové úpravě má medovou barvu, která dokonale podtrhuje přírodní charakter tohoto kusu nábytku. Rozměry TV stolku jsou 120 x 52 x 40 cm, takže na něj můžete postavit i větší televizor.

Funkční design

Tento televizní stolek má dvě dvířka, které mají krásné ozdobné úchytky, a jednu police. Dvířka se otevírají dovnitř, takže se vám pod nimi velmi snadno ukládají DVD, dálkové ovladače a další věci, které potřebujete mít po ruce. Police na vrchní straně TV stolku je ideální pro přehrávač DVD nebo odposlechování hudby z Bluetooth reproduktoru. Díky tomu je tento televizní stolek nejen krásný, ale také velmi funkční.

Dodání v demontu

Televizní stolek PIMBOW je dodáván v demontu. Montáž je velmi snadná a rychlá, díky čemuž si můžete užít svoji novou kousky nábytku během několika málo minut.

Záruka 24 měsíců

Všechny výrobky firmy BREGA jsou velmi kvalitní a pečlivě vyrobené. Proto poskytujeme na tento televizní stolek záruční dobu 24 měsíců. Pokud by se vám náhodou něco stalo, můžete si být jisti, že vám pomůžeme a najdeme nejlepší řešení.

Pokud vás tento úžasný televizní stolek zaujal, můžete si ho objednat na brega.cz. Ještě dnes si zaručte příjemné a přirozené prostředí ve vaší obývací místnosti.

TV stolek PIMBOW z medové borovice
TV stolek PIMBOW z medové borovice