Světlá přírodní postel z bukového dřeva Skandica Visby Modena, rozměr 160 x 200 cm


Stabilní dřevěná konstrukce

Postel Modena působí elegantním dojmem. Má zaoblené čelo a je čalouněná jemnou, na dotek příjemnou látkou. Tvoří ji konstrukce z bukového dřeva s mikro spoji a jednotlivé prvky jsou k sobě připevněny silnými šrouby. Díky tomu postel nevrže a je stabilní. Nohy jsou dost vysoké, aby se pod postel vešel i váš robotický vysavač.

Kvalitní materiály

Bukové dřevo je dvakrát obroušeno, namořeno a následně překryto dvojitou vrstvou laku. Tohle vše tvoří příjemný vzhled a zvyšuje jeho odolnost. Velkou součástí je vysoké čalouněné čelo s vertikálním prošíváním a dřevěným rámem se zaoblenými okraji. Čalounění je z látky Cassablanca, která je měkká, mírně se leskne a na dotek připomíná plyš. Vlas o délce 1 mm mění v důsledku používání svou polohu a vytváří tak třpytivý efekt.

Prostorný rozměr a univerzální design

Rozměry postele jsou 160 x 200 cm, což z ní dělá dostatečně velkou pro každou ložnici. Univerzální design se hodí k modernímu i tradičnímu stylu. Čelo postele je vysoké a to vytváří velice pěkný efekt. Postel je dostatečně vysoká, aby se na ni dobře nastupovalo a vstávalo.

Pokud máte zájem o tuto kvalitní postel, můžete si ji objednat na stránkách isolund.cz. Vybrat si můžete ze tří různých barev – světle šedé, béžové nebo béžové s hnědým efektem.

postel

Celkově se jedná o kvalitní a stylovou postel. Je stabilní, dobře vyrobená a nabízí dostatečně velký prostor pro pohodlnou nocování. Pokud hledáte něco, co by slušelo každé ložnici a zároveň nabízelo kvalitní provedení, pak je tato postel ideální volbou pro Vás.