Stylový servírovací talíř Eva Solo Nordic – dokonalý doplněk pro vaši kuchyni


O kolekci Nordic

Jak již samotný název napovídá, kolekce nádobí Nordic je inspirována skandinávským minimalismem a klade důraz zejména na funkčnost. Veškeré kousky jsou vyrobené z vysoce kvalitní robusní kameniny, díky které si poradí i s každodenním používáním. Zároveň se je nemusíte bát vložit ani do myčky či mikrovlnné trouby.

O servírovacím talíři

Talíř Eva Solo Nordic je výborným příkladem designového a zároveň funkčního nádobí z kolekce Nordic. Jeho kameninová povrchová úprava je jemná a hladká. Talíř je dostatečně velký na to, aby na něj mohly být servírovány jakékoli pokrmy. S rozměry 24 x 12 cm lze na něj naskládat celý přídavek, salát, či dekorativní plátky nakrájeného ovoce.

Dokonalý doplněk pro každou kuchyni

Talíř Eva Solo Nordic je dokonalým doplňkem pro vaši kuchyni. Jeho minimalistický design se hodí do každého interiéru a vytváří dokonalou rovnováhu mezi elegancí a jednoduchostí. Při servírování jídla se talíř stává hlavní hvězdou, kterou si těžko neprohlédnete.

Objednejte si svůj servírovací talíř Eva Solo Nordic ještě dnes!

Přemýšlíte, jakým způsobem byste mohli svou kuchyň obohatit o tento designový kousek? Pokud ano, nemusíte už dále hledat. Naleznete ho na stránkách Codina.cz. Ušetříte si tak čas i peníze a budete moci užít si dokonalý nástroj pro servírování jídel.

Servírovací talíř Eva Solo Nordic

Upozornění

Během používání se mohou na nádobí objevit řezné stopy a škrábance, což je však u kameniny nevyhnutelné. Není to však na škodu, jelikož tento fakt naopak umocňuje kýžený rustikální vzhled.