Stropní svítidlo LABEL51 Twist – moderní styl s šedou barvou a průměrem 30 cm

Toto něžné, lnem proplétané svítidlo značky LABEL51 vnese do vašeho interiéru vzdušnost i útulnost. Jedná se o moderní doplněk, kterým dodáte svému domovu jedinečný vzhled.

Výrobce značky LABEL51

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Popis stropního svítidla LABEL51 Twist

Stropní svítidlo LABEL51 Twist je vyrobeno z lnu, což mu dodává příjemnou a vláčnou strukturu. Jeho moderní styl se hodí ke všem druhům nábytku a interiéru.

Jaké jsou výhody stropního svítidla LABEL51 Twist?

Toto skvělé svítidlo nabízí řadu výhod.

Praktický užitek

Krásné stíny, které svítidlo na zeď vrhá, učiní každou místnost příjemnou a útulnou.

Moderní design

Jeho moderní design se hodí ke všem typům interiéru. Jeho šedá barva je neutrální a snadno se kombinuje s jinými barvami.

Kvalitní materiál

LABEL51 Twist je vyroben ze špičkového materiálu, lnu, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.

Objednejte si stropní svítidlo LABEL51 Twist již dnes!

Pokud chcete mít doma kvalitní a moderní svítidlo, není nic lepšího než LABEL51 Twist. Svého svítidla se můžete objednat na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/sede-stropni-svitidlo-label51-twist-30-cm a vyzkoušet si jeho úžasné výhody na vlastní oči.

Stropní svítidlo LABEL51 Twist

Závěr

Stropní svítidlo LABEL51 Twist je moderním svítidlem, které udělá z každé místnosti příjemné a útulné místo. Díky jeho praktickému užitku, modernímu designu a kvalitnímu materiálu se jedná o výrobek, který stojí za to. Objednejte si ho již dnes a oslňte své přátele svým vkusem a stylem!