Rohožka Welcome z kokosového vlákna 40.3×59,4 cm od Esschert Design


Vřelé přivítání

Vřelé přivítání nemusí být jen to slovní. Ještě než zazvoní či zaklepou, mohou být mile překvapeni drobnostmi přede dveřmi.

Rohožku od Esschert Design jistě nepřehlédnou a o to více se budou těšit na to, co je čeká za dveřmi.

Materiál

Tato rohožka je vyrobena z kokosového vlákna, které se vyznačuje pevností, odolností, ale také estetickou hodnotou. Do domácnosti tak vnesete přírodní materiál, který působí mnohem přívětivěji a stylověji než umělé alternativy.

Kvalita

Povrch této rohožky je propracovaný, čímž dokáže efektivně zachytit prach, nečistoty, písek a podobné nečistoty. Díky tomu pak zůstává čistotou vašeho interiéru a zároveň chrání podlahu.

Zpracování materiálů je na vysoké úrovni a díky tomu je rohožka odolná proti poškození a opotřebení. Do vaší domácnosti tak přináší kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Design

Esschert Design je značka, která staví na kvalitě, estetice a praktičnosti. Tyto tři prvky se propojily i v rámci designu rohožky, kterou uvedla na trh.

Na rohožce najdete vzkaz „Welcome“, což je pěkný detail, který dotvoří celkový dojem vstupu do vaší domácnosti. Přestože je rohožka v prvé řadě praktická, má také svůj význam jako designový doplněk pro interiér.

Specifikace

  • Rohožka z kokosového vlákna
  • Velikost: 40.3 x 59,4 cm
  • Vzkaz „Welcome“ na povrchu rohožky
  • Kvalitní zpracování
  • Ochrana podlahy před nečistotami

Pokud hledáte kvalitní rohožku, která bude plnit svou funkci, ale zároveň bude estetickým prvkem pro váš interiér, zvolte rohožku Welcome od Esschert Design.

Rohožka Welcome z kokosového vlákna 40.3x59,4 cm od Esschert Design