Praktický a prostorný prádelník s čtyřmi zásuvkami a jedním dvířkem 8016

Praktický a prostorný prádelník s čtyřmi zásuvkami a jedním dvířkem

Pořádek v domácnosti

Prádelník 4 zásuvky + 1 dvířka 8016 v provedení masiv borovice je pomocníkem v každé domácnosti. Prádlo, osušky a deky nemusí zabírat místo ve skříni, ale přehledně je uložíte do prádelníku. Prádelník má skříňku s dvířky a variabilní policí i 4 zásuvky s kovovými pojezdy. Hloubka zásuvky je 33,5 cm.

Prádelník

Prádelníky pomáhají v každé domácnosti. Zajistí vám přehledně uspořádané prádlo, ručníky, osušky a deky. Prádlo uložíte do širokých zásuvek. Prádelník 8016 v provedení masiv borovice obsahuje skříňku s dvířky a variabilní policí, dále obsahuje čtyři zásuvky s kovovými pojezdy. Prádelník pojme nejrůznější věci.

Uspořádání prostoru

Pro ukládání oblečení a doplňků už nemusíte používat obrovské skříně, stačí vám do místnosti poskládat více prádelníků a komod. Vytvoříte si tak velmi pěkné prostředí. Plochu prádelníku lze ozdobit i nejrůznějšími dekoracemi či fotografiemi.

Prádelník s oblečením

Ukládání prádla

Do prádelníku uložíte spodní prádlo, trička i doplňky, které vám zabírají místo ve skříni. Mějte přehledně uspořádané prádlo, osušky a deky, pořádek je důležitý.

Prádelník s prádlem

Kvalitní masivní nábytek

Masivní prádelník je velmi kvalitní a je skvělou volbou do ložnice i šatny, prostě všude tam, kde se nachází masivní nábytek.

Tento praktický a prostorný prádelník je k mání na Maliboo.cz.