Praktický a moderní Casarredo Regál MAX 5 v dubu sonoma a bílé barvě


Dvoubarevný regál s policemi a dvířky

Praktický a moderní Casarredo Regál MAX 5 je ideálním doplňkem moderně laděného interiéru. Jeho design dokáže zkrášlit každý pokoj, a to bez ohledu na jeho účel. Vhodný je například do ložnice, předsíně, obývacího, dětského nebo studentského pokoje.

Regál má celkem pět polic a dvě dvířka, která mají plastové úchyty. Díky tomu můžete do regálu uložit všechny vaše věci – oděvy, knihy, dekorace a další předměty. Pokud nechcete, aby byly vaše věci viditelné, můžete je uložit za dvířka.

Odolné laminované dřevotřísky

Korpus i dvířka jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky, což znamená, že jsou odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Tloušťka lamina činí 16 mm, takže regál bude pevný a stabilní.

Korpus regálu je v barevném provedení dub sonoma a dvířka jsou v bílé matné barvě. Tyto barvy dokonale ladí a vytvářejí moderní vzhled. Regál tak bude krásně korespondovat s ostatními kusy nábytku v místnosti.

Demontovaný stav

Casarredo Regál MAX 5 v dubu sonoma a bílé barvě dodáváme v demontovaném stavu. To znamená, že si ho musíte složit sami. Ale nebojte se, sestavení regálu je velmi jednoduché a intuitivní, a k dispozici je také návod k použití, který vám pomůže.

Zakoupit si Casarredo Regál MAX 5 v dubu sonoma a bílé barvě

Nyní si můžete zakoupit praktický a moderní Casarredo Regál MAX 5 v dubu sonoma a bílé barvě na stránkách Naradi-cz.cz. Klikněte na tento odkaz, který vás přesměruje na stránku s tímto produktem. Cena regálu je velmi příznivá a jistě se vám bude hodit.

Uložte své věci s praktickým Casarredo Regálem MAX 5 – tento moderní regál bude skvělým doplňkem vámi navrženého interiéru a pobaví se omluvování za jeho cenu! Vyřešte skladování a navýšte komfort bydlení s tímto vynikajícím produktem od Casarredo.

Pokud hledáte moderní, praktický a cenově dostupný regál, Casarredo Regál MAX 5 v dubu sonoma a bílé barvě je pro vás tou správnou volbou. Kupte si ho ještě dnes a užijte si dobře uspořádaný pokoj, bez přeplněných polic a skříní.