Novinka od Hanah Home – Rozkládací křeslo Sando 60 cm v krémové barvě

Hledáte kompatibilní víceúčelové křeslo do obývacího pokoje? Pak vám doporučujeme vyzkoušet právě toto křeslo ze série Sando. Nejen, že lze využít jako odpočinkovou zónu pro večerní posezení u dobrého filmu, ale i jako přespávací postel pro vaše hosty. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě a rozměrům, které v sobě skrývá.

Pro více informací si můžete prohlédnout produkt na této stránce.

Vysoce kvalitní křeslo s průmyslovým designem

Rám křesla je tvořen z pevného kovu, díky kterému vám bude sloužit dlouhá léta. Pohodlnost zajišťuje rebondovaná pěna na sezení i záda a taktéž 14-úrovňová nastavitelná opěrka zad. Sando je čalouněna měkkým a na dotek příjemným 100% polyesterem v krémové barvě.

Jak už jsme zmínili, toto křeslo bude snadno cokoliv a kdekoliv – může být jak přídavnou dominantou obývacího pokoje, kde bude sloužit jako křeslo pro jednoho, tak i lenoškou nebo přespávací postelí pro hosty, s délkou až 175 cm.

Křeslo, které perfektně ladí s vaším interiérem

Křeslo Hanah Home Sando se skvěle hodí k průmyslovému i modernímu stylu. Jeho krémová barva vytváří pocit světla a prostoru v každém pokoji, navíc je velmi jednoduše kombinovatelná s ostatním nábytkem či doplňky.

Hanah Home Sando

Nenechte si ujít tuto novinku od Hanah Home a pořiďte si toto víceúčelové křeslo, které se stanou skvělým pomocníkem v každé situaci a navíc bude dokonale ladit s vaším interiérem!