Nová šatní skříň DAZIO 280 s výkonným zrcadlem a moderním bílým matovým vzhledem

Každý, kdo má rád pořádek a chce mít všechny své kousky oblečení na jednom místě, bude nadšený z nové šatní skříně DAZIO 280. Tento produkt se pyšní nejen svým moderním bílým matovým vzhledem, ale také výkonným zrcadlem, které je integrováno do jednoho z dveří skříně. Tyto funkce činí z této skříně to, co by si každý mohl přát – praktické a stylové řešení, které uspokojí jak praktické, tak estetické potřeby.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Jak již bylo zmíněno, skříň DAZIO 280 disponuje posuvnými dveřmi, což je ideální pro každého, kdo hledá šatní skříň, která nezabere moc místnosti. Dveře se krásně snadno posouvají po kolejnicích, takže nemusíte řešit otvírání dveří, jako u klasické skříně s otočnými dveřmi.

Zrcadlo, které je integrováno do jednoho z dveří skříně, je také výborným kouskem – umožňuje dokonalé promítání světla do místnosti, a navíc posiluje iluzi prostoru, takže dělá z místnosti, kde se nachází, větší prostor. Vypadá to, že máte nejen skříň, ale také salón.

Rozměry (šxvxh): 280 x 205 x 56 cm

Skříň se pyšní velkými rozměry – 280 x 205 x 56 cm – což znamená, že má dostatek prostoru pro všechny vaše věci. Navíc i když je skříň DAZIO 280 poměrně velká, její moderní bílý matový vzhled, který ji zdobí, kompenzuje to tak, že celý prostor vypadá menší než vlastně je. Skříň, když ji máte, máte pocit, že máte nejen velký prostor, ale také jeden z nejstylovějších kousků nábytku na trhu.

Materiál: lamino tloušťky 16 mm

Jak je známo, když jde o nákup nábytku, musíte být při tom opatrní a dávat pozor na kvalitu materiálu, ze kterého je nábytek vyroben. O velikosti skříně jsme již mluvili, ale musíme také zmínit, že materiál, ze kterého je skříň vyrobena, je mnohem pevnější, než byste si kdy mohli přát.

Skříň DAZIO 280 je vyrobena z laminového materiálu s tloušťkou 16 mm, což je velmi kvalitní a odolný materiál, který dotváří celkový pocit stability a kvality skříně. Díky této kvalitě, můžeš být jistý, že skříň DAZIO 280 bude trvat a bude sloužit mnoho let.

Barva: bílý mat

Bílá matová barva, ze které je vyrobena skříň DAZIO 280, je dalším aspektem, který stojí za zmínku. Tato barva dodává skříni nejen čistý a příjemný vzhled, ale také přináší do místnosti, kde stojí, světlo. Skříň vypadá světleji, a díky tomu dokonale zapadá i do malých místností.

Skříň má:

  • 6 polic
  • 2 šatní tyče
  • 4 šuplíky

Skříň DAZIO 280 má také mnoho praktických úložných prostorů, jako například 6 polic, 2 šatní tyče a 4 šuplíky. Tyto funkce umožňují dokonale utřídit a organizovat vaše oblečení, boty a příslušenství v souladu s vašimi potřebami, což vám ušetří mnoho času a energie.

Dodáváno v demontu

Skříň DAZIO 280 se dodává v demontu. To znamená, že budete muset trochu zaměstnat své ruce a povolat pomoc, ale samotná instalace skříně je velmi jednoduchá a snadná díky přiloženým návodům a nástrojům pro montáž. Takže, nemusíte se bát, pokud nemáte zkušenosti s montáží nábytku, tento kousek si s lehkostí sestavíte sami.

Pokud jste zvědaví, jak by tato skříň vypadala v vaší místnosti, stačí kliknout na tento odkaz: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/satni-skrin-dazio-280-se-zrcadlem-bily-mat, kde najdete možnosti nákupu a více informací o tomto produktu.

Zkrátka, šatní skříň DAZIO 280 s posuvnými dveřmi a výkonným zrcadlem a moderním bílým matovým vzhledem je ideálním produktem pro každého,