Nová multifunkční policová skříň IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou – nejlepší volba v bílé barvě

Skříň policová 2 dveře + 1 zásuvka BEST obsahuje tři police. Dvě jsou variabilní, takže je umístíte dle vašich požadavků. V barevném provedení bílé barvy. Policová skříň poslouží v ložnici i v šatně a lze ji umístit samostatně či po boku dalších skříní BEST v totožném barevném provedení.

Fotografie skříně IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou

Široká zásuvka pro úložné potřeby

Široká zásuvka s kovovými pojezdy pojme spodní prádlo i nejrůznější drobnosti. Tato skříň vám tak nabídne dostatek úložného prostoru na všechny vaše věci.

Fotografie zásuvky skříně IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou

Možnosti umístění skříně

S touto multifunkční policovou skříní IDEA máte možnost ji umístit samostatně nebo ji umístit po boku dalších skříní BEST v totožném barevném provedení. Pokud se tedy rozhodnete pořídit si více skříní BEST, budou se skvěle doplňovat a vytvoří tak dokonalou ložnici nebo šatnu.

Fotografie umístění skříně IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou vedle další skříně BEST

Rozměry policové skříně IDEA

Rozměr police (š/h) 78 × 30 cm. Skříň je dodávána v demontu, ale díky jednoduchému sestavení ji můžete mít doma velmi rychle a snadno.

Diagram rozměrů skříně IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou

V případě zájmu o tuto multifunkční policovou skříň IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou ji můžete zakoupit na našem e-shopu. Určitě neváhejte, tato skříň vám nabídne nejen dostatek úložného prostoru, ale také vypadá velmi elegantně a moderně.

Zakoupit naši policovou skříň IDEA s 2 dveřmi a zásuvkou zde.