Nízký uzavíratelný bílý botník VASAGLE velikosti 100 x 35 cm

Vyřešte velké starosti s uskladněním obuvi větším množstvím. Pokud se ptáte jak, odpověďí je nádherný nízký botník, který vám nabídne prostór pro velké množství obuvi. Vysoká kvalita zpracování, jednoduchost v montáži a bohatý výběr možností využití bude každému udělat radost.

Jmenuje se VASAGLE a je skvělý dekorační prvek pro předsíň nebo jakékoliv jiné místnosti, která potřebuje více místa. Pokud si kliknete na následující odkaz, dostanete se přímo na stránku, kde si můžete vybrat ten správný pro vás a své potřeby.

Návod k sestavení nízkého botníku VASAGLE

Velmi prostorný, nízký, decentní bílý botník, bude každému dělat okrasu předsíně a každému usnadní velké starosti s úložným prostorem na jejich obuv. Botník je dodáván s přesnými očíslovanými pokyny ke správnému sestavení, což usnadňuje montáž každé osobě. Každý nástroj v balení, se liší dle jednotlivých modelů a velikostí, ale několik hlavních nástrojů je třeba mít k montáži pouze právě jednou.

Krok za krokem bude návod vás provázet přesně tak, aby vše sklouzlo o to hladceji. Nedojde k procesu, kdy budete někam pět minut přemýšlet, jak se mají spojit dva díly právě u vás domů.

Nápadité využití botníku VASAGLE

Díky výškově nastavitelné polici se již nemusíte bát nedostatku místa, či zašpinění ostatních bot. Budete mít jistotu, že každá botka najde to správné místo, kam patří. Nízký botník VASAGLE může najít uplatnění také na chodbě, kde bude sloužit jako úložný prostor, kam si ukládáme věci na cesty jako batohy, soupisky a dále.

Botník VASAGLE se díky své malé výšce hodí také pod okno, kde využijete prostor, který by jinak zůstal nevyužitý. Výška botníku je většinou menší než výška sedátka okna, tudíž se nepletete, že tam botník bude skvěle padnout.

Specifikace botníku VASAGLE

Jak vypadá VASAGLE nízký botník? Specifikace je velmi jednoduchá a praktická zároveň.

  • Barva: Bílá
  • Materiál: Dřevotříska, Kov
  • Rozměry: 110 x 50 x 35 cm (Š x V x H)

Nízký botník VASAGLE je skvělým doplňkem každé předsíně nebo chodby. Využijete ho však i jako praktické úložné řešení do kanceláře nebo do místosti pro hosty. Bílá barva dodává interiéru svěží look a s výškově nastavitelnou polici si vždy umístíte obuv na tu správnou úroveň.