Nejlepší volba pro luxusní odpočinek – rozkládací pohovka MEGIS v krásném provedení Kronos 19!

Luxusní pohovka Megis je tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají dokonalý kousek nábytku k odpočinku. Své velké plošné rozměry a pohodlné polštáře nabízí nejen dostatek místa pro celou rodinu, ale také velký komfort a relaxaci, které si zasloužíte.

Provedení Kronos 19

Krásné provedení Kronos 19 je jednou z nejpopulárnějších verzí této pohovky. Jeho luxusní design s kvalitním čalouněním v atraktivní šedé barvě dodává tomuto kousku nábytku šmrnc a eleganci.

Vhodná i do menších obývacích pokojů

Pohovka Megis je vhodná i do menších obývacích pokojů díky možnosti rozložení na lůžko. Čím větší pokoj, tím větší verze této pohovky se dá do něj umístit.

Výběr čalounění

Velký výběr různých druhů čalounění napomáhá tomu, abyste si mohli takovou pohovku pořídit i ve vaší oblíbené barvě. Veškeré materiály jsou zpracovány s maximální péčí a kvalitativně, takže máte jistotu, že si pořídíte trvanlivý a zároveň elegantní kus nábytku.

Pohovka Megis

Právě proto se rozkládací pohovka Megis v krásném provedení Kronos 19 stává oblíbenou volbou mezi zákazníky, kteří mají vysoké nároky na kvalitu, eleganci a komfort.