Moderní televizní stolek ASIR BLOOM v bílé barvě pro váš obývací pokoj


Elegantní nábytek pro Váš obývací pokoj

ASIR BLOOM je moderní televizní stolek, který nabízí ideální řešení pro Váš obývací pokoj. Vadí Vám kabelový salát u televize? S tímto stolečkem budou kabely skryté a vše působí uklizeně.

S ASIR BLOOM si můžete být jistí, že se Vám bude hodit jeho praktický a elegantní design. Dva kompletně uzavíratelné prostorné úložné prostory a dvě poličky, na které můžete dát své oblíbené knihy, nebo dekorativní zboží.

Vyberte si barvu do svého interiéru

Přemýšlíte, jakou barvu by měl Váš nový televizní stolek mít? ASIR BLOOM se nabízí v elegantní bílé barvě, které se hodí ke všem ostatním prvkům v interiéru. Navíc výhodou této barvy je, že zvětšuje prostor a světla. Stolek se také díky melaminem potažené dřevotřísce velmi snadno udržuje. Stačí jej otřít vlhkým hadříkem a je jako nový.

Kvalita a udržování

Materiál, který se používá výhradně na výrobu ASIR BLOOM je melaminem potažená dřevotříska, která zajišťuje pevnost a stabilitu. Stolek má 18mm tloušťku, což z něj dělá robustní a spolehlivý. Stolek může unést televizi o hmotnosti až 50 kg.

Pro snadné udržení čistoty pod stolem jsou umístěny speciální nožičky, které umožňují snadný úklid pod stolem.

Rozměry

– Šířka: 160 cm
– Hloubka: 37,4 cm
– Výška: 47 cm

ASIR BLOOM je ideální volbou pro Váš obývací pokoj a dodá mu nádech elegance a modernosti. Pokud Vás zaujal, objednejte si ho zde: ASIR BLOOM televizní stolek.