Moderní postel Begie 180×200 s zelenou Orinoco – neobyčejný kousek pro váš spánek

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Bez dostatečného množství spánku se člověk nemůže cítit plně výkonný a energický. Proto je důležité mít náležité vybavení v oblasti spánku. A jedním z nejdůležitějších kusů nábytku pro spánek je samozřejmě postel.

Tuto moderní postel Begie 180×200 lze označit jako neobyčejný kousek nábytku. Je krásná a pohodlná zároveň, a zanechává nepřekonatelný dojem v každém interiéru. Pokud jste si dosud nevybrali postel, která by perfektně odpovídala vašim představám, mohla by tato postel být tou správnou volbou právě pro vás.

Moderní postel Rošt je součástí postele

Tato postel se přichází s roštem, takže si nemusíte dělat starosti s výběrem vhodného roštu pro postel. Navíc je rošt v perfektním souladu s touto moderní postelí Begie 180×200, což zaručuje nejenom vysokou kvalitu pro váš spánek, ale i úchvatný design.

Díky roštu získáte velmi kvalitní základ pro vaší matraci, což výrazně prodlouží její životnost. A pokud jste si již vybrali nejvíce zvláštní a pohodlnou matraci pro spánek, můžete být jisti, že bude na trvalou úroveň podpořena tímto roštem.

Velký úložný prostor

Tato postel nabízí mnohem více, než kvalitní rošt a úchvatný design. Je vybavena také množstvím úložného prostoru, který je ideální pro uložení nejen ložního prádla, ale i dalších položek, které byste rádi měli k dispozici v blízkosti postele.

Pokud máte malý byt, kde každý centimetr prostoru je důležitý, tuto vlastnost této postele určitě oceníte. Pod postelí již nebudete muset ukládat žádné krabice nebo tašky s oblečením.

Potah v látce Orinoco

Design této postele je velmi originální a nezvyklý. Jedním z prvků, který tuto postel dělá jedinečnou, je potah v látce Orinoco. Tato látka je příjemná na dotek a odolná. Díky své struktuře získává nábytek lesk a elegantní vzhled. Je úplně nutné dodat, že tento kousek nábytku s potahem v látce Orinoco bude okouzlujícím prvky v každé ložnici.

Samotná látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Takže se nemusíte bát, že vaše postel bude znehodnocena od zalití tekutinou.

Postel je bez matrace

Tuto postel je možné zakoupit bez matrace. Takže můžete zvolit tu matraci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a individuálnímu vkusu.

Pokud však máte stávající matraci a chcete si pouze pořídit novou postel, můžete prostě nahradit svou stávající postel touto moderní postelí Begie 180×200.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Tyto parametry jsou pro každého, kdo chce tento kousek nábytku zakoupit, zcela zásadní informací.

Šířka postele je 200 cm, výška 93 cm a hloubka dosahuje 220 cm. Tyto rozměry této postele jsou velmi praktické – postel není ani příliš dlouhá ani příliš široká.

Tyto parametry mohou být rozhodujícím faktorem pro to, zda si tuto postel koupíte nebo nikoliv.

Moderní postel Begie 180x200 s zelenou Orinoco - neobyčejný kousek pro váš spánek

Krásná postel je klíčem k pohodlnému spánku. S touto postelí Begie 180×200 s látce Orinoco se vám bude spát velmi dobře. Protože váš spánek je tak důležitý, je důležité také zvolit takový mebel, který vám zaručí optimální kvalitu.

Moderní postel Begie 180x200 s zelenou Orinoco - neobyčejný kousek pro váš spánek

Všechny vaše věci mohou být uspořádány a schovány přímo pod postelí. Velké úložné prostory jsou ideální pro uložení nejen ložního prádla, ale i dalších položek. Takže už nemusíte mít starosti s organizací sv