Konferenční stolek EMILY – elegantní kousek z MDF, k dostání v několika odstínech divokého dubu!


Stylový kus nábytku pro každou místnost

Konferenční stolek EMILY je stylovým kusem nábytku, který zapadne do každé moderní i tradičnější místnosti. Jeho jedinečný design dodá každému interiéru punc elegance a vkusu.

Konferenční stolek EMILY

MDF deska s vysokou pevností

Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost a odolnost. Materiál MDF je vynikající pro nábytek, jelikož z něj lze vyrábět precizní tvary a jemné detaily. Desku EMILY tvoří laminovaná MDF deska, která je snadno udržovatelná a vypadá jako dřevěná deska.

Nohy z práškově lakované oceli

Stolek je umístěn na pevných nohách z práškově lakované oceli, což zajišťuje stabilitu a odolnost. Tento materiál je antibakteriální a snadno se udržuje čistý. Nohy stolu jsou navíc elegantně zakřiveny, což celkovému desingnu dodává jemnost a jedinečnost.

Detail nohou konferenčního stolu EMILY

Moderní kousek nábytku

Konferenční stolek EMILY je moderním kusem nábytku, který láká svým unikátním designem a vysokou kvalitou. Jeho nosnost je 20 kg, což znamená, že na stůl můžete s klidem položit těžší předměty bez obav. Rozměry stolu jsou 110 cm na délku, 60 cm na šířku a 42 cm na výšku, což je ideální velikost pro konferenční stolek do kanceláře nebo obývacího pokoje.

Zvolte si svůj oblíbený odstín

Konferenční stolek EMILY je k dispozici v několika odstínech divokého dubu, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější variantu pro váš interiér. Navíc se jednoduše skládá, takže s jeho sestavením si poradí opravdu každý.

Přesvědčte se sami o kvalitě konferenčního stolu EMILY a objednejte si ho ještě dnes!

Konferenční stolek EMILY si můžete objednat zde.