Komoda ACHAO z dubu stoletého: Elegantní a trvanlivý kus nábytku pro váš domov

Našim zákazníkům přinášíme exkluzivní kolekci nábytku ACHAO, která je navržena v duchu vintage. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Jedním z nejvýraznějších kusů této kolekce je komoda ACHAO z dubu stoletého.

Design a rozměry

Komoda ACHAO má 2 dvířka a 4 praktické zásuvky, za dvířky je po 1 polici. Rozměry (šířka x výška x hloubka) jsou 120 x 90 x 44 cm. Design komody je velmi elegantní a vkusný, díky čemuž se hodí do každého stylu interiéru.

Komoda ACHAO

Kvalitní materiály a zpracování

Komoda ACHAO je vyrobena z velmi kvalitního LTD o tloušťce 32 mm, který je velmi odolný a trvanlivý. Lišty na čele nábytku jsou MDF, hrany ABS a úchyty jsou z kovu. Tyto materiály zaručují dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození.

Samotné zpracování komody je velmi precizní a každý detail je pečlivě propracován. Vyrábět nábytek je totiž umění a naše firma se vyznačuje vysokou kvalitou a precizností zpracování každého kusu nábytku.

Komoda ACHAO

Dodání a záruka

Komodu ACHAO dodáváme v demontovaném stavu, aby se minimalizoval riziko poškození během přepravy. Přesto je ale montáž komody velmi snadná a může ji provést každý s trochou manuální zručnosti.

Zaručujeme vám, že budete spokojeni s kvalitou našeho nábytku. Proto jsme ochotni poskytnout vám záruku na komodu ACHAO po dobu 24 měsíců.

Chcete-li si tuto elegantní a trvanlivou komodu zakoupit, klikněte na následující odkaz www.naradi-cz.cz/produkt/komoda-achao-dub-stolety