KARE Design Skříň Circulo: Designová krása pro váš interiér

KARE Design Skříň Circulo
KARE DESIGN Skříň Circulo: Okouzlující skříň Circulo má pevný základ z černě lakované oceli. Tmavý korpus vyrobený z MDF materiálu je osazen dřevěnými dvířky z mangového masivu. Dvoje větší a dvoje menší dvířka mají na přední ploše ručně zpracovaný vzor s kruhy, které se navzájem nepravidelně překrývají.

Moderní otevírání skříňky

Moderní otevírání skříňky je řešeno systémem push-to-open. Tento systém je založen na stlačení dvířek a pro jejich otevření tedy není potřebný úchyt, který by rušil elegantní kresbu vzorku.

Komoda ve stejném provedení

K dispozici je také komoda ve stejném provedení, která dokáže doplnit váš interiér a zvýraznit jeho eleganci. Pokud hledáte nábytek s výrazným designem, který zaujme nejen vás, ale i vaše návštěvy, je KARE Design Skříň Circulo tou pravou volbou.

Kde si můžete zakoupit KARE Design Skříň Circulo?

Pokud se vám líbí tato okouzlující skříň, můžete ji zakoupit například na stránkách Kupsinabytek.cz. Díky svému jedinečnému designu a kvalitnímu provedení bude KARE Design Skříň Circulo skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti v bytě nebo domě.