Jednací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrnou podnoží v barvě světle šedé – rozměry 2400×1200 mm

Jednací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrnou podnoží v barvě světle šedé je úchvatným kouskem nábytku pro vaši kancelář. S rozměry 2400×1200 mm je dostatečně prostorný pro práci více osob v klidu a bez omezení prostoru. Takový stůl oceníte, pokud vedete tým lidí nebo si potřebujete doma vytvořit kancelářský kout.

Vlastnosti stolu

Konstrukce

Stůl je vyroben z kvalitních materiálů. Proto je jeho stavba velmi pevná a odolná. Konstrukce stolu zaručuje jeho trvanlivost a spolehlivost. T-nohy stolu dodávají stolu velmi moderní vzhled a ve spojení se světle šedou podnoží přináší do kanceláře nebo domácího pracovny velmi elegatní vzhled.

Rozměry

2400×1200 mm je dostatečná velikost pro práci a setkání více osob. To znamená, že se na něj pohodlně usadí i větší skupina lidí. Velkou výhodou stolu MODULUS je, že se dají snadno spojovat a tvořit tak velké pracovní stoly. Navíc si můžete stůl snadno přizpůsobit přesně vašim potřebám díky široké nabídce modulů.

Výškově nastavitelné nohy

Standardně jsou nohy stolu nastavitelné v rozmezí 720-770 mm, přičemž je možné je přizpůsobit vašim potřebám až do výšky 860 mm. Díky tomu můžete stůl jednoduše přizpůsobit různým výškám lidí nebo ergonomickým požadavkům. Během pracovního dne můžete stůl snadno přizpůsobit vašim potřebám a navodit tak ideální pracovní prostředí.

Materiál deskového dílu

Stůl má velmi elegantní a zároveň praktický deskový díl. Ten je vyroben z kvalitních materiálů odolných vůči poškrábání a otiskům prstů. Deskový díl je velmi odolný a vhodný pro různé typy práce, jako je psaní, čtení nebo práce s notebookem. Navíc je možné ho snadno udržovat v čistotě a díky němu tak udržet vaší kancelář v perfektním stavu.

Nákup stolu

Pokud jste se rozhodli pro nákup stolu MODULUS, neváhejte kliknout na tento odkaz www.nabytekted.cz a objednat si ho. Je to praktický a elegantní nábytek, který by neměl chybět v žádné kanceláři.

Jednací stůl MODULUS

Jednací stůl MODULUS s T-nohama a stříbrnou podnoží v barvě světle šedé je velmi praktický a moderní nábytek, který ocení každý, kdo potřebuje prostorný a elegantní stůl pro práci v kanceláři.