Falco Patrová postel Maty NEW – ideální volba pro dívčí pokoj


Funkčnost a moderní design

Falco Patrová postel Maty NEW je určena pro ty, kteří hledají pro své děti kvalitní, moderní a funkční řešení pro spaní. Jedná se o patrovou postel, která nabídne dostatečný prostor pro spaní a další výhody pro dětský pokoj.

Bezpečnost a pohodlí

Postel je vybavena stabilní konstrukcí, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro Vaše dítě. Zaoblené hrany a zábrana na horní posteli dále zvyšují bezpečnost a ochranu dítěte.

Prostor pro až tři děti

Postel nabízí dostatečný prostor pro až tři děti, takže se hodí i pro dětské pokoje, kde je třeba optimalizovat dostupný prostor. Navíc nabízí i spoustu úložného prostoru, který je v dětském pokoji vítaným bonusem.

Úložný prostor

Úložný prostor je umístěn v spodní výsuvné části a také ve schůdkách. Díky tomu se dostanete k věcem přímo z postele a nemusíte táhnout zbytečně kufry za jiné kusy nábytku. Schůdky vedoucí na vrchní část postele jsou navíc dostatečně velké a bezpečné a na něj máte ergonomicky přístup.

Díky tomuto netradičnímu řešení se schůdky stávají výborným úložným prostorem a jeho dostatečná velikost zaručuje bezpečnost při používání.

Rošty a matrace v ceně

Součástí postele jsou dva „rošty“ – desky a dvě pěnové matrace. Rozměr pro spaní je 1x 80×200 cm a 1x 120×200 cm. Navíc je zde dostatečná nosnost na 70 kg pro horní i spodní lůžko.

Montážní návod a doplňkové informace

Postel je dodávána v demontu a v balení naleznete i montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Postel má záruku 2 roky.

Je vhodné si postel zakoupit, pokud hledáte pro své dítě funkční a kvalitní řešení spaní s dostatkem úložného prostoru.

Falco Patrová postel Maty NEW se stane krásnou a praktickou součástí vašeho dětského pokoje!

Falco Patrová postel Maty NEW
Falco Patrová postel Maty NEW

Doplňující informace

  • Hmotnost: 200 kg
  • Úložný prostor: ANO
  • Výška: 145 cm
  • Délka: 260 cm
  • Hloubka: 124 cm
  • Záruka: 2 roky
  • Rošt v ceně: ANO
  • Matrace je v ceně: ANO

Tuto postel určitě doporučujeme jako velmi praktickou a moderní volbu pro dívčí pokoj, ale výborně se hodí i pro ostatní. Vzhledem k jejímu modernímu designu však může být – díky obecnějšímu vzhledu – vh