Expedo šatní skříň ELLENA 3D – prostorné úložné řešení s elegantním nástavcem a zrcadlem


Expedo šatní skříň ELLENA 3D – prostorné úložné řešení

Expedo šatní skříň ELLENA 3D je moderní a elegantní řešení pro vaše oblečení a doplňky. Skříň je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm a nabízí pět poliček a velký prostor s šatní tyčí. Skříň je navíc vybavena elegantním nástavcem a zrcadlem, který vám umožní snadno si oblékat a prohlížet sebe i svůj outfit.

Prostor a výběr

Šatní skříň ELLENA 3D nabízí velký prostor pro vaše oblečení a doplňky. Sestává z pěti poliček a velkého prostoru s šatní tyčí. Díky tomu uspořádáte své oblečení do jedné skříně a budete mít jistotu, že se vám nic neztratí. Třídveřovou skříň můžete navíc vybírat ze tří dekorů – máte tak možnost si vybrat takovou, která bude nejvíce odpovídat vašim představám.

Elegantní design

Kromě velkého úložného prostoru vám šatní skříň ELLENA 3D nabízí také elegantní design. Nástavec skříně vypadá velmi moderně a upoutá pozornost. Navíc je skříň vybavena zrcadlem, které vám umožní rychle a snadno si oblékat a prohlížet si svůj outfit. Dvířka skříňky jsou opatřena malými úchyty, díky čemuž působí velmi moderne a stylově.

Použité materiály a rozměry

Expedo šatní skříň ELLENA 3D je vyrobena z kvalitního materiálu v kombinaci LTD, PVC a skla. Skříň má tři dveře a rozměry 190cm x 133cm x 53cm. Díky těmto parametrům se skříň vejde do každé ložnice a nabízí dostatek úložného prostoru.

Zakupte si Expedo šatní skříň ELLENA 3D na Crosta.cz

Pokud hledáte moderní a prostorné řešení pro vaše oblečení a doplňky, je Expedo šatní skříň ELLENA 3D tím pravým řešením pro vás. Nakupte si ji na Crosta.cz a už se nemusíte trápit s nedostatkem místa a neuspořádanými šatníky.

Expedo šatní skříň ELLENA 3D