Držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris s matnou černou skleničkou 41749670

je kousek výbavy, který by neměl chybět v koupelně žádného moderního člověka. Tento držák je totiž nejen praktický, ale také velmi stylový. Danky jeho modernímu designu a matnému černému provedení se skvěle hodí do jakékoliv moderní koupelny.

Montáž vrtáním

Montáž držáku skleničky a kartáčku Hansgrohe AddStoris je velmi jednoduchá. Stačí pouze vrtáním připevnit držák na stěnu koupelny a následně do něj vložit skleničku na zubní kartáček.

Stylový doplněk

Tento držák skleničky a kartáčku Hansgrohe AddStoris s matnou černou skleničkou není jen praktickým pomocníkem v koupelně, ale také úžasným stylovým doplňkem. Skvěle se hodí do všech moderních koupelen, kde se kladou důraz na detail a vkusné provedení.

Držák skleničky a kartáčků Hansgrohe AddStoris s matnou černou skleničkou

Vhodné jako dárek

Tento skvělý kousek může být také výborným dárkem pro vaše blízké, kteří se právě stěhují nebo rekonstruují svou koupelnu. Věříme, že ocení nejen jeho praktičnost, ale také stylové provedení.

Pokud vás tedy zaujal , neváhejte a pořiďte si ho ještě dnes. Díky němu si už nikdy nebudete muset hrát na rovnováhu se skleničkou na zubní kartáček a koupelna bude vypadat mnohem moderněji.