Dřezová baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou chrom – Recenze a informace


Dřezová baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou chrom

Popis baterie

Dřezová baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou chrom je páková stojánková baterie vhodná pro každou moderní kuchyni. Je k dispozici v elegantním chromovém provedení, které působí velmi vkusně a umístit ji do kuchyňského interiéru bude skutečně snadné.

Průtok baterie je 9 litrů/minutu a díky tomu si můžete užít rychlou a efektivní práci s vodou. Podle našeho názoru je to více než dostačující průtok, který nezbytečně nezvyšuje spotřebu vody.

Výška baterie je 24 cm, což ji řadí mezi vysoké baterie. To se skvěle hodí při mytí větších hrníčků nebo pokud si potřebujete nakrájet větší kus masa a potřebujete vyšší nádobí. Ramínko je ve výšce 16,5 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro umístění vašeho hrnce či pánve.

Výhody baterie

Kvalitní a efektivní

Dřezová baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou chrom patří k těm nejkvalitnějším bateriím na trhu. S její pomocí budete mít v kuchyni vždy dostatek vody a dokonale si umyjete všechno nádobí. Díky průtoku 9 litrů/minutu si můžete být jisti, že nebudete plýtvat vodou a zároveň si můžete užít rychlé práce s vodou.

Elegantní vzhled

Chromové provedení dřezové baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou je opravdu velmi vkusné a elegantní. Díky tomu se skvěle hodí do moderních kuchyní. Baterie si rychle získá vaši pozornost a bude tím správným doplňkem k vaší luxusní kuchyni.

Jednoduchá montáž

Baterie je snadno montovatelná a není potřeba mít vysokou odbornost. Pokud vás montáž nějak zaskočí, vždy se můžete obrátit na návod k použití.

Závěr

Dřezová baterie Hansa Ronda s vytahovací sprškou chrom je skutečně kvalitní a elegantní baterie, která si získá pozornost každého návštěvníka vaší kuchyně. Podle našeho názoru je to vynikající volba pro každou moderní kuchyni, která potřebuje kvalitní baterii. Pokud chcete mít v kuchyni vždy dostatek vody a zároveň vám nevadí moderní design, rozhodně volte tuto baterii. Můžete ji zakoupit třeba na BestNabytek.cz.