Dřez Blanco Zia 45 S Compact bílá – praktický a elegantní doplněk kuchyně


Popis produktu

Dřez Blanco Zia 45 S Compact bílá je granitový jednodřez s odkapávačem, který se hodí jako praktický a elegantní doplněk do každé kuchyně. Dřez má rozměry 68×50 cm a hloubku 19 cm, což z něj dělá vhodný kandidát na montáž do skříňky o šířce 45 cm. Díky svému elegantnímu designu se dřez hodí do jakékoliv moderní kuchyně.

Vlastnosti

Materiál

Díky svému granitovému materiálu je dřez odolný vůči oděru, poškrábání a teplu, což je přirozeným rysem tohoto materiálu. Granitový dřez navíc nebarví a je snadno čistitelný. Jedná se tedy o kvalitní a trvanlivou investici do vaší kuchyně.

Montáž

Montáž dřezu je velmi snadná. Dřez se montuje na pracovní desku a je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 45 cm. Díky svému praktickému tvaru se snadno uklízí, takže se vám nebude hromadit špína v rohu dřezu.

Barva

Dřez je v bílé barvě, což se hodí do každé moderní kuchyně a vytvoří dokonalou harmonii s ostatními bílými prvky kuchyně. Barvu dřezu si také můžete vybrat podle barev ostatních prvků v kuchyni, což zvyšuje jeho univerzálnost.

Výhody dřezu Blanco Zia 45 S Compact bílá

  • Dřez je vyroben z kvalitního granitu, takže je velmi odolný vůči oděru, poškrábání a teplu.
  • Montáž dřezu je snadná a díky jeho tvaru je snadno uklízitelný.
  • Vybrat si můžete mezi různými barevnými variantami dřezu, takže se hodí do každé moderní kuchyně.

Pokud hledáte praktický a elegantní doplněk do vaší kuchyně, dřez Blanco Zia 45 S Compact bílá je pro vás tou správnou volbou. Využijte možnosti koupě tohoto kvalitního dřezu a vyberte si variantu, která se vám nejvíce líbí. Dřez můžete zakoupit zde: Drez Blanco Zia 45 S Compact bila – 524725.

Dřez Blanco Zia 45 S Compact bílá