Bílá postel Arletta 9 – elegance a pohodlí v jednom

Moderní bytový nábytek Arletta je přesně to, co hledáte, pokud máte životní styl, který klade důraz na eleganci a pohodlí. Postel Arletta je nejen šikovnou volbou, ale i praktickou a účelnou. Rozhodně si zaslouží vaši pozornost.

Dodáváme v dekoru bílém

Bílá barva symbolizuje čistotu, svěžest, věrnost a jednoduchost. Proto má bílá postel úžasnou schopnost oživit jakýkoli interiér a dát mu nádech moderního až minimalistického stylu. Bez ohledu na to, jaký barvový doplněk si vyberete, postel Arletta vás nikdy nezklame.

Postel nezahrnuje matraci

Při nákupu postele je důležité vzít v úvahu, že matrace nejsou součástí dodávky. Nicméně, samotná postel Arletta je navržena tak, aby byla snadno přizpůsobena tomu, jakou matraci si vyberete. Budete moci vybrat tu nejlepší kvalitu nebo řešení pro podporu zdravého spánku.

Ložná plocha: 195x90cm

Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

198x74x94cm

Pořízením postele Arletta investujete do svého zdraví a pohodlí, což je velmi důležité pro každodenní život. Pokud chcete mít doma kus nábytku, který je nejen vlastním domovem, ale i místem, kde se cítíte dobře, pak je postel Arletta tím pravým řešením.

Poznatky zákazníků ukazují, že ezr.postele získávají velké uznání zejména při výběru nové postele. Noví majitelé jsou s postelí Arletta velmi spokojeni a chválí její kvalitu, eleganci a pohodlné spaní. Pokud hledáte postel, která splní všechny vaše očekávání, postel Arletta je tou pravou volbou.

Postel Arletta 9 - bílá

Zajímá vás postel Arletta 9?

Přejděte na stránku www.maliboo.cz/produkt/postel-arletta-9-bila a objednejte si ji ještě dnes. Vaše spokojenost je naším cílem!