Barvě se sklem zabarveným do pestrých odstínů Dekorativní zrcadlo KOSO s pestrým sklem v stříbrné barvě


Barvě se sklem zabarveným do pestrých odstínů

Sklo je jedinečný materiál, který se dá různě upravovat a využívat pro nejrůznější účely. Sklo se dnes běžně využívá v architektuře, nábytku i dekoraci interiéru. V interiéru se může sklo použít k mnoha účelům a jedním z nich je i aplikace skla zabarveného do pestrých odstínů. Takové sklo se dá nádherně sladit s interiérem a může se uplatnit například při tvorbě dekorativních zrcadel.

Moderní nábytkový trend

Moderní nábytkový trend klade velký důraz na kombinaci různých materiálů a barev. Sklo zabarvené do různých odstínů se tak může skvěle hodit při tvorbě pestrého nábytku. Například stojací zrcadlo s dekorativním rámem z kolekce KOSO z eshopu výrobců nábytku Velký nábytek.

stojací zrcadlo KOSO

Dekorativní zrcadlo KOSO s pestrým sklem v stříbrné barvě

Zrcadlo z kolekce KOSO je nejen praktickým pomocníkem při líčení nebo upravování outfitu, ale zároveň může být zajímavým dekorativním prvkem interiéru. Zrcadlo má dekorativní rám v matné stříbrné barvě, který je vyrobený z plechu o tloušťce 1,8 mm, a doplněný o pevný dřevěný panel. Na povrchu rámu se alternují rovné čáry a oblouky, vytvářející kruhové vlny. Zrcadlo je zakončeno stříbrným pohledovým sklem, které se perfektně hodí ke stříbrnému rámu a sladí se s ním.

Zrcadlo je vysoké 154 cm a široké 54 cm. Je vyrobeno ze širokého a kvalitního materiálu, což mu dodává pevnost a stabilitu. Může se uplatnit v různých typech interiérů, ať už v moderních, minimalistických, nebo klasičtějších a romantických.

Závěr

Sklo zabarvené do pestrých odstínů je krásný a moderní prvek interiéru, který lze využít v různých podobách. Jeden z nich je dekorativní zrcadlo s dekorativním rámem z kolekce KOSO. Vyrobíme-li si takový prvek do našeho interiéru, určitě na něm nebudeme litovat. Sklo a interiér skvěle spolu ladí a dodají našemu bytu útulnost, modernost a osobitost.