5 Tipů na Skleněné Svícny, které Vám Zútulní Interiér


Skleněné svícny jako dekorace mohou úžasně zútulnit interiér. Vybrat si skleněný svícen je však náročné. Přečtěte si tedy tyto 5 tipy na to, jak vybrat to pravé skleněné svícny pro váš domov.

1. Rozměry

Před nákupem skleněných svícen je důležité si uvědomit, kde se budou nacházet. Vyberte si proto svícen s rozměry, které se vejdou do prostoru, který pro ně máte vyhrazený.

2. Materiál

Skleněné svícny se vyrábějí z různých druhů skla. Záleží tedy na vás, zda se rozhodnete pro bílé, barevné nebo možná i mramorované sklo. Kromě toho, můžete zvolit svícen z nerezové oceli, který odolá času a bude se skvěle hodit do moderního interiéru.

3. Design

Vybírejte si svícen s moderním nebo klasickým designem. Skleněné svícny se vyrábějí v různých tvarových variantách, a to od klasických až po moderní. Můžete si tedy vybrat podle vlastního vkusu.

4. Účel

Při výběru skleněných svícen se zaměřte na to, pro jaký účel je budete používat. Jsou určeny k dekoraci nebo jako svítidlo? Pokud je váš účel dekorace, můžete si vybrat svícen s jemným designem. Pokud je máte na osvětlení, měli byste se poohlédnout po svícnu s robustnějším designem.

5. Cena

Vybírat skleněné svícny podle ceny je také důležité. Existuje široká škála cen, takže můžete vybírat podle toho, kolik peněz chcete do svícnů investovat.

Závěr

Pokud hledáte skleněné svícny, které vám zútulní interiér, vyberte si ty, které splňují všechny výše uvedené kritéria:

  • Rozměry
  • Materiál
  • Design
  • Účel
  • Cena

Při výběru skleněných svícen se řiďte těmito tipy, abyste dobře investovali své peníze a vybrali si ten správný svícen.

Pokud hledáte skleněné svícny, nezapomeňte se podívat na www.ESROM.cz. Najdete tam širokou nabídku skleněných svícen, které vám pomohou zútulnit váš interiér.