5 tipů na poličky do koupelny: Praktická a stylová úložná řešení pro každý prostor


5 tipů na poličky do koupelny

1. Využijte volné stěny

Police na stěnu jsou skvělým řešením pro malé koupelny. Můžete je umístit nad umyvadlem nebo vedle zrcadla. Pokud máte více členů domácnosti, kteří sdílejí koupelnu, můžete si na police umístit koše nebo krabičky s označením pro každého člena. Zde najdete inspiraci na parfemy-alito.cz.

2. Využijte prostor pod umyvadlem

Pod umyvadlem se často nachází volný prostor, který lze využít pro úložné účely. Instalace police pod umyvadlem je velmi praktická, protože nezabírá žádný další prostor. Můžete si pořídit police s koši nebo krabičkami, které budou sloužit pro úschovu kosmetických potřeb. Parfemy-alito.cz nabízí široký výběr kosmetických potřeb.

3. Využijte prostor nad vanou

Prostor nad vanou je často nevyužitý, ale může být skvělým místem pro police. Můžete si pořídit police na stěnu nebo police s přísavkami, které se přichytí k obkladu. Na police můžete umístit koše nebo krabičky s potřebami pro koupel. Na parfemy-alito.cz najdete široký výběr produktů pro koupel.

4. Využijte prostor vedle sprchového koutu

Prostor vedle sprchového koutu může být skvělým místem pro police. Pokud máte sprchový kout bez dveří, můžete si pořídit police s koši nebo krabičkami, které budou sloužit pro úschovu kosmetických potřeb. Pokud máte sprchový kout s dveřmi, můžete si pořídit police na stěnu vedle koutu. Na parfemy-alito.cz najdete široký výběr kosmetických potřeb pro sprchování.

5. Využijte prostor na zemi

Prostor na zemi může být využit pro police s koši nebo krabičkami. Pokud máte v koupelně volný prostor, můžete si pořídit police na nožičkách, které budou sloužit pro úschovu kosmetických potřeb. Pokud máte v koupelně radiátor, můžete si pořídit police, které se přichytí k radiátoru. Na parfemy-alito.cz najdete široký výběr kosmetických potřeb pro péči o tělo.